ORGANIZATOR

Evention

Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych na rynku ICT. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów ICT.

WSPÓŁPRACA

CSO Council

CSO Council to społeczność dyrektorów bezpieczeństwa informacji tworzona przez stowarzyszenie ISSA Polska oraz Evention. Zadaniem CSO Council jest integracja środowiska, budowa platformy wymiany wiedzy i doświadczeń oraz networkingu wśród szefów bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa w dużych firmach oraz instytucjach działających w Polsce. CSO Council swoją działalność realizuje poprzez zaplanowane cykliczne spotkania oraz inne formy sprzyjające integracji środowiska. Zapraszamy do uczestnictwa w społeczności. Udostępniamy platformę, której bardzo do tej pory brakowało, a której zbudowanie pozwoli menadżerom bezpieczeństwa informacji, CSO oraz CISO na zawodowe rozmowy, budowanie relacji oraz dostęp do unikalnej wiedzy i doświadczeń. Więcej na stronie: www.csoc.pl

PATRONAT HONOROWY

EE-ISAC

The European Energy – Information Sharing & Analysis Centre (EE-ISAC) is an industry-driven, information sharing network of trust. EE-ISAC helps utilities to improve the cyber security and resilience of their grid by enabling trust-based data and information sharing. Founded in 2015, EE-ISAC is a joint initiative of 4 major European utility companies together with universities, governmental bodies and technology providers.

Ministerstwo Energii

Ministerstwo Energii prowadzi kompleksowy nadzór nad funkcjonowaniem obszaru energii w Polsce. Działania ministerstwa mają na celu m.in. zapewnienie Polsce bezpieczeństwa energetycznego, a obywatelom stabilnych dostaw energii, stworzenie warunków do rozwoju poszczególnych sektorów obszaru energii i zwiększenie konkurencyjności sektora. Ministerstwo jest odpowiedzialne za realizację polityki rządu w sektorach energetyki, górnictwa węgla brunatnego i kamiennego, ropy i gazu, a także uczestniczy w realizacji polityki międzynarodowej w zakresie związanym z obszarem energii. Ministerstwo Energii nadzoruje także funkcjonowanie spółek Skarbu Państwa działających w tym obszarze.

 

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

PARTNER STRATEGICZNY

EY

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Nasza wiedza oraz świadczone przez nas najwyższej jakości usługi przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych i w gospodarkach całego świata. W szeregach EY rozwijają się utalentowani liderzy zarządzający zgranymi zespołami, których celem jest spełnianie obietnic składanych przez markę EY. W ten sposób przyczyniamy się do budowy sprawniej funkcjonującego świata. Robimy to dla naszych klientów, społeczności, w których żyjemy i dla nas samych. www.ey.com/pl

PARTNERZY MERYTORYCZNI

Aivena

Jesteśmy Polską firmą należącą do grupy firm specjalizujących się w rozwiązaniach i usługach z zakresu cyber bezpieczeństwa.
Naszą misją jest wspieranie firm w realizacji ich celów biznesowych poprzez oferowanie usług bazujących na zaawansowanych i innowacyjnych technologiach z obszaru monitorowania sieci IT i bezpieczeństwa IT oraz ochrony przed najnowszymi cyber zagrożeniami.
Dzięki zaoferowaniu podejścia Managed Security chcemy udostępniać wiedzę i technologie, które do tej pory zarezerwowane były dla wąskiego grona Klientów głównie z rynku największych przedsiębiorstw.
Nasze usługi i rozwiązania bazujemy na bardzo starannie wybranych technologiach i partnerach biznesowych. Doskonale rozumiemy znaczenie i krytyczność obszaru cyber bezpieczeństwa dlatego musimy mieć pewność, że technologie i infrastruktura jakie proponujemy w ramach naszych usług są na najwyższym poziomie.
W ramach naszego portfolio oferujemy m.in. jako jedyna firma w Polsce usługę Aivena Managed Detection and Response na bazie technologii Greycortex Mendel.
www.aivena.pl
Bringing Cybersecurity Closer

Blue energy Sp. z o.o.

CISCO

Cisco (NASDAQ: CSCO) to światowy lider technologiczny zapewniający działanie Internetu od 1984 r. Pracownicy, partnerzy i produkty Cisco pomagają społeczeństwom łączyć się w bezpieczny sposób i już dziś korzystać z cyfrowych możliwości jutra.

Forcepoint

Greycortex

GREYCORTEX oferuje rozwiązanie wykorzystujące zaawansowane sztuczną inteligencję, , uczenie maszynowe i nowoczesne metody eksploracji danych, aby pomóc organizacjom w bezpiecznym i niezawodnych działaniach IT.
MENDEL, rozwiązanie analizy ruchu sieciowego GREYCORTEX, pomaga korporacjom, instytucjom rządowym i sektorowi infrastruktury krytycznej chronić swoją przyszłość poprzez wykrywanie zagrożeń cybernetycznych dla wrażliwych danych, sieci, tajemnic handlowych i reputacji, których brakuje innym produktom bezpieczeństwa sieci. MENDEL opiera się na 10 latach intensywnych badań akademickich i został zaprojektowany z wykorzystaniem tej samej technologii, która odniosła sukces w czterech amerykańskich wyzwaniach NIST.
Z siedzibą w Brnie, w Czechach, GREYCORTEX oferuje MENDEL za pośrednictwem sieci partnerów i dystrybutorów w 14 krajach oraz w biurach sprzedaży w Japonii i Polsce.
www.greycortex.com – BEZPIECZEŃSTWO DLA PROFESJONALISTÓW

KPMG

PwC

 

SEQRED

SEQRED to zespół doświadczonych konsultantów, który oferuje kompleksowe usługi w zakresie cyberbezpieczeństwa. Przeprowadzamy audyty, testy i wdrożenia najwyższej klasy rozwiązań bezpieczeństwa. Wspieramy firmy w zakresie ochrony systemów IT oraz zapewnienia pracownikom odpowiedniej wiedzy i kompetencji z zakresu ochrony informacji. Specjalizujemy się w zabezpieczaniu automatyki przemysłowej oraz infrastruktury krytycznej.
Naszym klientom oferujemy:
– kompleksowe audyty bezpieczeństwa,
– operacje red team,
– analizę wrogiej aktywności,
– wdrożenia rozwiązań cyberbezpieczeństwa,
– usługi wsparcia reagowania na incydenty,
– zapewnienie zgodności z Ustawą o cyberbezpieczeństwie.
SEQRED tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa IT oraz OT. To profesjonaliści, którzy realizowali i realizują projekty dla największych firm w Polsce i za granicą. SEQRED to managerowie, którzy zarządzali zespołami eliminującymi ryzyko i incydenty bezpieczeństwa oraz wspierającymi bezpieczną cyfryzację.

SOLIDEX S.A.

SOLIDEX jest wiodącym integratorem nowoczesnych systemów teleinformatycznych. Działa nieprzerwanie od 1990 roku, odnosząc sukcesy na rynku IT. Doradza firmom oraz instytucjom i dodatkowo wspiera je technicznie w zakresie efektywnego i bezpiecznego wykorzystania technologii. Projektuje i wdraża rozwiązania dowolnej skali i przeznaczenia, co optymalizuje procesy biznesowe Klientów niezależnie od rodzaju i zasięgu prowadzonej przez nich działalności.

MECENAS

Tekniska

Tekniska Polska od ponad szesnastu lat znajduje się w gronie liderów polskiego rynku przemysłowej transmisji danych. Pod hasłem „Cyberbezpieczeństwo to My” szczególnie mocno zintensyfikowaliśmy działania i postawiliśmy na rozwój wyjątkowych kompetencji w obszarze cyberbezpieczeństwa przemysłowych systemów komunikacyjnych. Koncentracja na tej dziedzinie obejmuje zarówno dobór odpowiednich kadr jaki i selekcję najlepszych na świecie rozwiązań technicznych przeznaczonych dla rynku OT. Umożliwiło nam to uzyskanie unikalnego na polskim rynku statusu firmy eksperckiej. Dzięki temu współpracują z nami światowi giganci, tacy jak General Electric, z którym nawiązaliśmy zaawansowaną współpracę partnerską oraz wyspecjalizowane, technologiczne firmy izraelskie, np. Radiflow, SCADAfence czy Cylus, które cenią nas za ścisłą współpracę techniczną oraz realny wkład naszej wiedzy wnoszony w rozwój i doskonalenie produktów. Z naszych rozwiązań i usług korzystają najbardziej znaczące przedsiębiorstwa na polskim rynku, którym zapewniamy zarówno możliwość dostosowania optymalnych rozwiązań technicznych jak i szeroko rozumiane usługi obejmujące, audyt, consulting techniczny, projektowanie uruchomienie i wsparcie w dalszym utrzymaniu rozwiązań cyberbezpieczeństwa. Rozwiązania Tekniska Polska zabezpieczają infrastrukturę krytyczną oraz chronią zasoby materialne i niematerialne przedsiębiorstw z kluczowych sektorów gospodarki.

Aby podkreślić szczególną wagę i znaczenie cyberbezpieczeństwa w naszej działalności, w 2019 roku zadecydowaliśmy o wprowadzeniu na rynek nowej marki handlowej Cybertek, pod którą będziemy organizować wydarzenia oraz realizować całokształt działań związanych z cyberbezpieczeństwem przemysłowym.

PATRONAT

Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska

(ISC)² CHAPTER POLAND

ISSA Polska

ISSA jest niezależną organizacją, skupiającą profesjonalistów zajmujących się bezpieczeństwem informacji. Nie polityka i nie zyski, ale etyka i fachowość członków oraz ich profesjonalne oddanie ochronie zasobów informacyjnych są siłą napędową ISSA. Przyłącz się do światowej sieci profesjonalistów związanych z bezpieczeństwem systemów informacyjnych.

Urząd Dozoru Technicznego

PATRON SPOŁECZNOŚCIOWY

Stowarzyszenie ISACA Warszawa

PATRONAT MEDIALNY

CyberDefence24.pl

CyberDefence24.pl to wiodący polski portal poruszający problematykę cyberbezpieczeństwa i kryptologii odpowiadający na rosnące zainteresowanie dziedziną cybersecurity. Eksperci CyberDefence24 codziennie dostarczają unikalne treści: wiadomości, komentarze, raporty oraz pogłębione analizy dotyczące kluczowych aspektów technologicznych, gospodarczych, politycznych cyberbezpieczeństwa i kryptologii.

Serwis CyberDefence24 stawia mocno na wielokanałową komunikację, w tym autorskie materiały wideo m.in. relacje z najważniejszych wydarzeń branżowych, opinie menadżerów i specjalistów związanych z dziedziną cyberbezpieczeństwa. Całość uzupełniają rozmowy zagranicznych ekspertów i przedstawicieli sektora publicznego. Treści publikowane na CyberDefence24.pl skategoryzowane są problemowo (armia i służby, państwo i prawo, biznes i pieniądze, zagrożenia, produkty i technologie, ludzkie, szkolenia, historia), a przepływ treści z portali CyberDefence24.pl i Defence24.pl zapewnia efekt synergii informacyjnej.

Enterprise Software Review

Enterprise Software Review to forum wymiany fachowej wiedzy i doświadczeń na temat wykorzystania informatyki w dużych organizacjach. Stawia sobie za cel problemowe podejście do prezentowanych zagadnień i dostarczanie treści, które pomagają w rozwiązywaniu konkretnych spraw związanych z zastosowaniem nowych technologii. To serwis skierowany do menedżerów i ekspertów IT. Porusza zagadnienia dotyczące praktycznych aspektów funkcjonowania informatyki w realiach biznesowej codzienności. Nie mówi o informatyce w ogóle – pokazuje jej użyteczność na przykładzie konkretnych wdrożeń, zastosowań i sytuacji.

Inspektor

Biuletyn Urzędu Dozoru Technicznego INSPEKTOR to magazyn komunikacji zewnętrznej, wydawany kwartalnie w nakładzie 6000 szt.
Tematyka magazynu dedykowana jest popularyzacji bezpieczeństwa technicznego oraz zasadom bezpiecznej eksploatacji urządzeń technicznych podlegających dozorowi technicznemu, tj: kotły parowe i wodne, rurociągi, zbiorniki ciśnieniowe, wytwornice acetylenowe, dźwigi, suwnice, żurawie, podesty, wciągarki. Na łamach magazynu prezentujemy analizy awarii i nieszczęśliwych wypadków urządzeń będących pod dozorem UDT oraz zagadnienia w zakresie  certyfikacji  wyrobów, systemów zarządzania oraz personelu badań nie niszczących.
Magazyn nagrodzony w konkursie biuletynów firmowych agencji wydawniczej Agape w kategorii „najlepszy biuletyn instytucji drukowany 2016”.

Sekurak

Sekurak.pl jest serwisem, w którym można:

  • bezpłatnie przeczytać teksty na tematy związane z bezpieczeństwem IT;
  • znaleźć nowości ze świata bezpieczeństwa;
  • podnosić swoją wiedzę merytoryczną z bezpieczeństwa dzięki interaktywnym zadaniom – hackme.

Więcej na https://sekurak.pl/

Smart-Grids.pl

Smart-Grids.pl – specjalistyczny portal branżowy poświęcony tematyce nowoczesnej energetyki, który działa na rynku od 2012 roku. Serwis internetowy skierowany jest do specjalistów zajmujących się działalnością badawczą, produkcyjną i usługową. Czytelnicy reprezentują następujące branże: energetykę, ciepło, woda, gaz, elektrotechnikę, elektronikę, informatykę, teleinformatykę, a także automatykę przemysłową mającą zastosowanie w inteligentnych sieciach energetycznych W ramach obu pozycji wydawniczych poruszane są m.in. następujące tematy: systemy ICT, cyberbezpieczeństwo, inteligentne liczniki energii (prąd, ciepło, woda, gaz) – Smart Meters, systemy AMR / AMM / AMI, DSM/DSR, digitalizacja, M2M / IoT,  samochody elektryczne, Smart Cities, efektywność energetyczna, generacja rozproszona (OZE), klastry energii, magazynowanie energii.