PRELEGENCI

Dorota Bałachowska

Starszy Specjalista ds. Certyfikacji i Oceny Zgodności Wyrobów

Urząd Dozoru Technicznego

Małgorzata Bjorum

Członek Rady CWC, Członek Zarządu

ISACA Warsaw Chapter

Monika Bogdał

Szef Specjalizacji Nowe Technologie

Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy

Łukasz Bogucki

Digital Infrastructure Division Manager

NTT Ltd.

Sebastian Burgemejster

Członek Zarządu

Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska

Stephanie Carstensen

Senior Manager

EY Consulting

Cezar Cichocki

Szef Centrum Kompetencyjnego

OpenBIZ

Tomasz Cygan

Adwokat

Kancelaria Adwokacka Tomasz Cygan

Artur Czerwiński

Dyrektor ds. Technologii

Cisco Polska

Antoine d’Haussy

BD director EMEA for Operational Technology

Fortinet

Robert Dąbrowski

SE Manager

Fortinet

Andrzej Dalasiński

People Lead & Attack Surface Service Lead

Bosch Cyber Defense Center

Marek Damaszek

Senior Information Technology Specialist

TAURON Polska Energia

Paweł Fergiński

Konsultant w dziale Presales

Atende

Patryk Gęborys

Associate Partner, Cyber Security

EY

Waldemar Graniszewski

Adiunkt, Politechnika Warszawska

ISSA Polska

Władysław Hydzik

Kierownik Wydziału Analiz Ryzyka i Regulacji

PKP Energetyka

Jakub Jagielak

Dyrektor ds. rozwoju Cyber Security

Atende

Michał Jarski

Territory Manager Eastern Europe

Tenable

Ireneusz Jazownik

Dyrektor naczelny centralnego ośrodka przetwarzania informacji

KGHM Polska Miedź

ppłk Łukasz Jędrzejczak

Szef CSIRT MON/Zastępca Dyrektora

Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni

Mieszko Jeliński

Sales Manager

ICsec

Wojciech Józefowicz

Dyrektor Departamentu Korporacyjnego Bezpieczeństwa ICT

Grupa AZOTY

Wiesław Kasprzak

Ekspert ds. Bezpieczeństwa Informacji

Blue Energy

Marcin Kordacki

Business Development Director

Globema

Robert Kośla

Dyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa

Kancelaria Premiera Rady Ministrów

Kamil Kowalczuk

IT Security Solution Manager

E.ON Polska

Marek Krauze

Sales Engineer

Trend Micro

Marcin Krzemieniewski

GTM Practice Solutions Manager, Intelligent Infrastructure & Cybersecurity

NTT Ltd.

Wojciech Kubiak

ICT Security Director

PKP Energetyka

Roland Kulanek

Network & Security Champion Poland

Rockwell Automation

Michał Łęcki

Sales Engineer

Elmark Automatyka

Adam Lisowski

Manager, Cybersecurity

EY

Piotr Łyczba

Network Expert

Infradata

Leszek Mróz

Associate Partner, EY Technology Consulting, EMEIA OT/IoT Cyber Security Hub

EY

Barbara Nerć-Szymańska

Członek Rady Cyber Women Community, Prezes

Stowarzyszenie ISACA Warszawa

Michał Nieżurawski

Head of Global IT Security Competence Center

Schenker Technology Center (Warsaw)

Michał Sierpiński

Systems Architect

Cisco

Michał Stępień

OT Security Engineer

SEQRED

Dominik Storey

Principal Security Architect, OT

Tenable

Sebastian Stroik

Sales Manager

Foximo

Józef Sulwiński

Prezes Zarządu

SEQRED

Aleksander Surma

IT Director

CMC Poland

Marcin Szreter

Senior Systems Engineer

Cisco

Piotr Wieczorek

IT Biznes Partner

Grupa kapitałowa Neuca

Anna Wujec

Dyrektor ds. cyfryzacji, biznes Automatyki Procesowej

ABB

Joanna Wziątek-Ładosz

Systems Security Engineer

Tenable

RADA PROGRAMOWA

Roman Bratek

Dyr. Dep. Bezpieczeństwa i Ciągłości Biznesowej

PGE Systemy

Tomasz Bystrzykowski

Dyrektor Biura Security Operation Center, Administrator Bezpieczeństwa Systemów

Grupa LOTOS

Andrzej Dalasiński

People Lead & Attack Surface Service Lead

Bosch Cyber Defense Center

Marek Damaszek

Senior Information Technology Specialist

TAURON Polska Energia

Patryk Gęborys

Associate Partner, Cyber Security

EY

Wojciech Józefowicz

Dyrektor Departamentu Korporacyjnego Bezpieczeństwa ICT

Grupa AZOTY

Jacek Kalida

Członek Zarządu, Dyrektor ds. IT, Bezpieczeństwa i Zgodności / IODO

CEDC International

Kamil Kowalczuk

IT Security Solution Manager

E.ON Polska

Bogusław Kowalski

Ekspert d/s Cyberbezpieczeństwa i Bezpieczeństwa Informacji

Saski Business Advisory

Wojciech Kubiak

ICT Security Director

PKP Energetyka

Roman Marzec

Dyrektor ds. Bezpieczeństwa

Grupa Lotos

Michał Nieżurawski

Head of Global IT Security Competence Center

Schenker Technology Center (Warsaw)

Łukasz Suchenek

Dyrektor ds. rozwoju

Evention

Aleksander Surma

IT Director

CMC Poland

PRELEGENCI

Dorota Bałachowska

Starszy Specjalista ds. Certyfikacji i Oceny Zgodności Wyrobów

Urząd Dozoru Technicznego

Małgorzata Bjorum

Członek Rady CWC, Członek Zarządu

ISACA Warsaw Chapter

Monika Bogdał

Szef Specjalizacji Nowe Technologie

Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy

Łukasz Bogucki

Digital Infrastructure Division Manager

NTT Ltd.

Sebastian Burgemejster

Członek Zarządu

Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska

Stephanie Carstensen

Senior Manager

EY Consulting

Cezar Cichocki

Szef Centrum Kompetencyjnego

OpenBIZ

Tomasz Cygan

Adwokat

Kancelaria Adwokacka Tomasz Cygan

Artur Czerwiński

Dyrektor ds. Technologii

Cisco Polska

Antoine d’Haussy

BD director EMEA for Operational Technology

Fortinet

Robert Dąbrowski

SE Manager

Fortinet

Andrzej Dalasiński

People Lead & Attack Surface Service Lead

Bosch Cyber Defense Center

Marek Damaszek

Senior Information Technology Specialist

TAURON Polska Energia

Paweł Fergiński

Konsultant w dziale Presales

Atende

Patryk Gęborys

Associate Partner, Cyber Security

EY

Waldemar Graniszewski

Adiunkt, Politechnika Warszawska

ISSA Polska

Władysław Hydzik

Kierownik Wydziału Analiz Ryzyka i Regulacji

PKP Energetyka

Jakub Jagielak

Dyrektor ds. rozwoju Cyber Security

Atende

Michał Jarski

Territory Manager Eastern Europe

Tenable

Ireneusz Jazownik

Dyrektor naczelny centralnego ośrodka przetwarzania informacji

KGHM Polska Miedź

ppłk Łukasz Jędrzejczak

Szef CSIRT MON/Zastępca Dyrektora

Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni

Mieszko Jeliński

Sales Manager

ICsec

Wojciech Józefowicz

Dyrektor Departamentu Korporacyjnego Bezpieczeństwa ICT

Grupa AZOTY

Wiesław Kasprzak

Ekspert ds. Bezpieczeństwa Informacji

Blue Energy

Marcin Kordacki

Business Development Director

Globema

Robert Kośla

Dyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa

Kancelaria Premiera Rady Ministrów

Kamil Kowalczuk

IT Security Solution Manager

E.ON Polska

Marek Krauze

Sales Engineer

Trend Micro

Marcin Krzemieniewski

GTM Practice Solutions Manager, Intelligent Infrastructure & Cybersecurity

NTT Ltd.

Wojciech Kubiak

ICT Security Director

PKP Energetyka

Roland Kulanek

Network & Security Champion Poland

Rockwell Automation

Michał Łęcki

Sales Engineer

Elmark Automatyka

Adam Lisowski

Manager, Cybersecurity

EY

Piotr Łyczba

Network Expert

Infradata

Leszek Mróz

Associate Partner, EY Technology Consulting, EMEIA OT/IoT Cyber Security Hub

EY

Barbara Nerć-Szymańska

Członek Rady Cyber Women Community, Prezes

Stowarzyszenie ISACA Warszawa

Michał Nieżurawski

Head of Global IT Security Competence Center

Schenker Technology Center (Warsaw)

Michał Sierpiński

Systems Architect

Cisco

Michał Stępień

OT Security Engineer

SEQRED

Dominik Storey

Principal Security Architect, OT

Tenable

Sebastian Stroik

Sales Manager

Foximo

Józef Sulwiński

Prezes Zarządu

SEQRED

Aleksander Surma

IT Director

CMC Poland

Marcin Szreter

Senior Systems Engineer

Cisco

Piotr Wieczorek

IT Biznes Partner

Grupa kapitałowa Neuca

Anna Wujec

Dyrektor ds. cyfryzacji, biznes Automatyki Procesowej

ABB

Joanna Wziątek-Ładosz

Systems Security Engineer

Tenable

INFRASEC FORUM 2022

23-24 lutego 2022 r.
www.infrasecforum.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2022 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.