Foximo

Foximo koncentruje się na dostarczeniu swoim klientom kompleksowych rozwiązań IT w szczególności z obszaru infrastruktury, sieci oraz bezpieczeństwa. Powyższa strategia realizowana jest przez współpracę z najlepszymi producentami na rynku oraz ciągłe doskonalenie umiejętności technicznych swoich inżynierów. Wiedza ekspercka oraz portfolio nowoczesnych rozwiązań pozwalają na zaoferowanie klientom dedykowanych, optymalnie dobranych systemów IT/OT.
Foximo pomaga organizacjom w cyfrowej transformacji dostarczając rozwiązania ułatwiające automatyzację zadań (endpoint, network, security), chroniące infrastrukturę IT/OT (Zero Trust Model) oraz chroniące aplikacje wystawiane w DC i w chmurze. Spółka posiada doświadczenie we współpracy z firmami z sektora finansowego, telekomunikacyjnego, komercyjnego oraz przemysłowego.
Długoletnie doświadczenie w branży przemysłowej pozwala na oferowanie rozwiązań związanych z procesem digitalizacji produkcji (smart factory, big data), a także zapewniających bezpieczeństwo w obszarze OT (również dla firm będących operatorami infrastruktury krytycznej).

InfraSEC Forum

www.infrasecforum.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.