Organizacje 2024 - InfraSEC Forum

Organizator
Evention

Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Trzonem działalności spółki są spotkania realizowane w formule ‚custom event’, w których kluczową rolę odgrywa zaangażowanie uczestników w całym procesie przygotowania wydarzenia. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów.

Partnerzy Generalni
Anzena

Anzena to dostawca i integrator informatyki przemysłowej. Współpracujemy z największymi polskimi przedsiębiorstwami, dla których tworzymy cyberbezpieczeństwo. Wdrażamy oraz integrujemy normy i dobre praktyki z architekturą Klienta. Edukujemy i budujemy cyberkompetencje IT/OT zakładów produkcyjnych, ale także administracji publicznej i samorządowej. Jako firma integratorska, od 2012 roku zapewniamy przedsiębiorstwom aktywne wsparcie w utrzymaniu niezawodności systemów IT/OT.

Specjalizujemy się w audytowaniu sieci IT/OT, doradztwie i consultingu w obszarze procedur, polityk bezpieczeństwa, norm i standardów, oferujemy usługi inżynierskie. Zajmujemy się segmentacją i mikrosegmentacją sieci, bezpieczeństwem danych, budową i hardeningiem infrastruktury.

Anzena to zespół doświadczonych inżynierów IT/OT oraz architektów cyberbezpieczeństwa. Jesteśmy członkiem FAIRP Polska oraz Klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing. Uczestniczymy w radzie programowej AHK: Digitalizacji przemysłu 4.0. Nasi inżynierowie są członkami ISSA Polska, Stworzyszenia Profinet & Profibus Polska.

Anzena digitalizuje przemysł. Poznaj nas bliżej: www.anzena.eu.

DAGMA Bezpieczeństwo IT

Działamy na rynku od 1987 roku i do tematu cyberbezpieczeństwa podchodzimy w sposób kompleksowy. Wszystko to od światowych liderów bezpieczeństwa IT. Wiemy, że sam produkt to nie wszystko - potrzebna jest jeszcze wiedza jak go skutecznie wykorzystać. Z tego powodu oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, usługi wdrożenia i audytów bezpieczeństwa, a także możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji w naszym Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym. Dbamy o to, by wszystkie produkty w naszej ofercie były nie tylko sprawdzone, ale i innowacyjne, by sprostać potrzebom szybko zmieniającej się branży IT.

W swoim portfolio mamy rozwiązania antywirusowe, szyfrujące, firewalle Unified Threat Management (UTM), narzędzia chroniące przed wyciekiem danych (DLP), pomagające zarządzać dostępem uprzywilejowanym (PAM), a także produkty do backupu, czy przechowywania danych.

Dystrybuowane rozwiązania: Acronis, Barracuda Networks, Eset, Gatewatcher, Holm Security, Safetica, Senhasegura, Stormshield.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na www.dagma.eu.

Stormshield

Stormshield - europejski lider branży bezpieczeństwa IT, należący do koncernu Airbus Group i dostarczający nowoczesne rozwiązania chroniące cyfrową infrastrukturę przed cyberzagrożeniami.

Produkty Stormshield to kompletne rozwiązania typu UTM, łączące w sobie funkcje m.in. firewall, antywirus i filtr antyspamowy. Dzięki kompleksowemu podejściu połączonemu z prostą i intuicyjną obsługą są w stanie zapewnić ochronę każdej sieci, bez konieczności angażowania znacznych środków i specjalistycznej kadry.

Rozwiązania Stormshield chronią sieci takich instytucji jak Unia Europejska i NATO, a więc podmioty o szczególnym znaczeniu dla gospodarki i bezpieczeństwa naszego regionu. O skuteczności naszych produktów świadczy również zaufanie ze strony klientów biznesowych, takich jak Orange, Carrefour czy Renault.

Skuteczność rozwiązań Stormshield potwierdzają liczne certyfikacje, m.in.: NATO, EU Restricted, ANSSI EAL3+ i EAL4+. Stormshield był wielokrotnie nagrodzony Produktem Roku przez magazyn IT Professional, m.in. w latach 2016, 2017, 2019, 2020, 2021 i 2022.

Głównym dystrybutorem Stormshield w Polsce jest firma DAGMA Bezpieczeństwo IT.

Więcej informacji na: www.stormshield.pl

Partner Strategiczny
EY

Celem działalności EY jest budowanie lepiej funkcjonującego świata – poprzez wspieranie klientów, pracowników i społeczeństwa w tworzeniu trwałych wartości – oraz budowanie zaufania na rynkach kapitałowych.

Wspomagane przez dane i technologię, zróżnicowane zespoły EY działające w ponad 150 krajach, zapewniają zaufanie dzięki usługom audytorskim oraz wspierają klientów w rozwoju, transformacji biznesowej i działalności operacyjnej.

Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

EY w Polsce to ponad 5000 specjalistów pracujących w 8 miastach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Rzeszowie oraz w Centrum Usług Wspólnych EY.

EY Polska od 2003 roku prowadzi polską edycję międzynarodowego konkursu EY Przedsiębiorca Roku, której zwycięzcy reprezentują Polskę w międzynarodowym finale World Entrepreneur of the Year organizowanym co roku w Monte Carlo. To jedyna tej rangi, międzynarodowa inicjatywa promująca najlepszych przedsiębiorców.

Partnerzy Merytoryczni
Elmark Automatyka

Elmark Automatyka to zespół doświadczonych inżynierów – pasjonatów technologii. Od lat rozwijamy nasze portfolio, zawsze szukając najlepszych rozwiązań i dostosowując naszą ofertę do wymagań rynku. Dostarczamy na polski rynek sprawdzone rozwiązania dla przemysłu. W naszej ofercie znajdziesz produkty producentów takich jak: Advantech, Mean Well, Moxa, Unitronics czy Universal Robots. Wierzymy, że technologia nie powinna ograniczać rozwoju przedsiębiorstw, a stanowić bazę do ich wzrostu. Jeśli szukasz partnera, który pomoże Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie, a po zakupie wesprze Cię w razie ewentualnych problemów wdrożeniowych – dobrze trafiłeś. Więcej na: www.elmark.com.pl

Tekniska

W sieciach przemysłowych [OT/ICS] i ich cyberbezpieczeństwie jesteśmy ekspertami.
Od 20 lat dostarczamy na polski rynek systemy i urządzenia do najbardziej wymagających i newralgicznych instalacji infrastruktury krytycznej. Zrealizowaliśmy m.in. jedno z największych wdrożeń systemu IDS w polskiej energetyce.
Naszym celem jest satysfakcja klienta płynąca ze spełnienia jego wymagań, niezawodności i stabilności działania urządzeń oraz usług i rozwiązań, które oferujemy. Reprezentujemy na polskim rynku specjalistyczne, wyszukane marki i producentów od lat skupiających się w opracowywaniu najlepszych rozwiązań dla komunikacji i bezpieczeństwa w przemyśle.
Rozwijamy takie dziedziny jak cyberbezpieczeństwo OT/ICS oraz IoT a branże, w których prowadzimy działalność to kolej, górnictwo, hutnictwo, energetyka, transport, oil&gas, wodociągi, automatyka przemysłowa oraz produkcja.
Wykonujemy usługi wdrożenia, szkolimy, doradzamy, dobieramy i dostarczamy rozwiązania, które pomagają firmom realizować konkretne potrzeby i projekty związane z bezpieczeństwem automatyki przemysłowej.
Po pierwsze: kompetencje na najwyższym poziomie, doświadczenie i zrozumienie specyficznych potrzeb świata OT.
Po drugie: niezawodność, najwyższa jakość wykonania i stabilność. Tekniska to grupa inżynierów z prawdziwie technologicznym zacięciem i zrozumieniem kontekstu biznesowego procesów przemysłowych.
Stawiamy poprzeczkę wysoko, nieustannie się szkolimy, zwracamy uwagę na detale i śledzimy najnowsze rozwiązania oraz trendy technologiczne. Zbudowaliśmy bazę wiedzy eksperckiej, którą dzielimy się w centrum szkoleniowym Akademia Tekniska.

TXOne Networks

TXOne Networks oferuje rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa, które zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo środowisk ICS i OT dzięki metodologii OT zero trust. Współpracujemy zarówno z wiodącymi producentami, jak i operatorami infrastruktury krytycznej, aby wyeliminować słabe punkty bezpieczeństwa powszechne w środowiskach przemysłowych. Opracowane przez nas technologie zerowego zaufania OT wykraczają poza tradycyjną cyberobronę, aby szybciej rozwiązywać wyzwania związane z zagrożeniami, usprawniać zarządzanie i zmniejszać koszty ogólne związane z cyberobroną. Oferujemy zarówno rozwiązania sieciowe, jak i oparte na punktach końcowych, które integrują się z różnymi zasobami, zapewniając kompleksową ochronę cybernetyczną w czasie rzeczywistym zarówno urządzeniom o znaczeniu krytycznym, jak i sieci OT.

InfraSEC Forum 2024

28-29 lutego 2024r.
www.infrasecforum.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.