Anzena

Anzena to dostawca i integrator informatyki przemysłowej. Współpracujemy z największymi polskimi przedsiębiorstwami, dla których tworzymy cyberbezpieczeństwo. Wdrażamy oraz integrujemy normy i dobre praktyki z architekturą Klienta. Edukujemy i budujemy cyberkompetencje IT/OT zakładów produkcyjnych, ale także administracji publicznej i samorządowej. Jako firma integratorska, od 2012 roku zapewniamy przedsiębiorstwom aktywne wsparcie w utrzymaniu niezawodności systemów IT/OT.

Specjalizujemy się w audytowaniu sieci IT/OT, doradztwie i consultingu w obszarze procedur, polityk bezpieczeństwa, norm i standardów, oferujemy usługi inżynierskie. Zajmujemy się segmentacją i mikrosegmentacją sieci, bezpieczeństwem danych, budową i hardeningiem infrastruktury.

Anzena to zespół doświadczonych inżynierów IT/OT oraz architektów cyberbezpieczeństwa. Jesteśmy członkiem FAIRP Polska oraz Klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing. Uczestniczymy w radzie programowej AHK: Digitalizacji przemysłu 4.0. Nasi inżynierowie są członkami ISSA Polska, Stworzyszenia Profinet & Profibus Polska.

Anzena digitalizuje przemysł. Poznaj nas bliżej: www.anzena.eu.

InfraSEC Forum

19-20 lutego 2025r
www.infrasecforum.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas