Tekniska

W sieciach przemysłowych [OT/ICS] i ich cyberbezpieczeństwie jesteśmy ekspertami.
Od 20 lat dostarczamy na polski rynek systemy i urządzenia do najbardziej wymagających i newralgicznych instalacji infrastruktury krytycznej. Zrealizowaliśmy m.in. jedno z największych wdrożeń systemu IDS w polskiej energetyce.
Naszym celem jest satysfakcja klienta płynąca ze spełnienia jego wymagań, niezawodności i stabilności działania urządzeń oraz usług i rozwiązań, które oferujemy. Reprezentujemy na polskim rynku specjalistyczne, wyszukane marki i producentów od lat skupiających się w opracowywaniu najlepszych rozwiązań dla komunikacji i bezpieczeństwa w przemyśle.
Rozwijamy takie dziedziny jak cyberbezpieczeństwo OT/ICS oraz IoT a branże, w których prowadzimy działalność to kolej, górnictwo, hutnictwo, energetyka, transport, oil&gas, wodociągi, automatyka przemysłowa oraz produkcja.
Wykonujemy usługi wdrożenia, szkolimy, doradzamy, dobieramy i dostarczamy rozwiązania, które pomagają firmom realizować konkretne potrzeby i projekty związane z bezpieczeństwem automatyki przemysłowej.
Po pierwsze: kompetencje na najwyższym poziomie, doświadczenie i zrozumienie specyficznych potrzeb świata OT.
Po drugie: niezawodność, najwyższa jakość wykonania i stabilność. Tekniska to grupa inżynierów z prawdziwie technologicznym zacięciem i zrozumieniem kontekstu biznesowego procesów przemysłowych.
Stawiamy poprzeczkę wysoko, nieustannie się szkolimy, zwracamy uwagę na detale i śledzimy najnowsze rozwiązania oraz trendy technologiczne. Zbudowaliśmy bazę wiedzy eksperckiej, którą dzielimy się w centrum szkoleniowym Akademia Tekniska.

InfraSEC Forum

19-20 lutego 2025r
www.infrasecforum.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.