Ingram Micro

Ingram Micro łączy między sobą klientów, integratorów i dostawców rozwiązań IT na całym świecie. Reprezentuje ponad 1500 dostawców i obsługuje 170 000 klientów, docierając do klientów w 200 krajach.
Zatrudnia 29 tysięcy specjalistów w rozwiniętej sieci sprzedaży i dystrybucji na 6 kontynentach, osiągając roczne obroty wynoszące 54.5 mld USD.
Ingram Micro działa w pełnym zakresie współczesnej branży IT: są to dostawy sprzętu i oprogramowania (dzięki sieci 188 centrów logistycznych i serwisowych), obsługa rynku urządzeń mobilnych, oraz zapewnianie rozwiązań bazujących na środowiskach chmurowych (ponad 18 milionów stanowisk udostępnionych w Ingram Micro Cloud Marketplace). Rozwiązania te wzbogacane są o gotowe do użycia narzędzia integracyjne i wdrożeniowe.
W zakresie tradycyjnych dostaw sprzętu i oprogramowania (zamykających się liczbą ponad 1.5 mld urządzeń rocznie) działania Ingram Micro obejmują cały cykl życia rozwiązań, dla których zapewnia obsługę logistyczną i serwisową, w tym zaawansowane procesy odzyskiwania i recyklingu oraz ponownego wykorzystania używanego sprzętu.
Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.ingrammicro24.com, https://im24podcast.pl/.

InfraSEC Forum

19-20 lutego 2025r
www.infrasecforum.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas