Gość specjalny

Josep Román

Assoc. Director, Deputy CISO, Global Cyber Security Architecture

Coca Cola Europacific Partners

Prelegenci 2024

Aleksander Adamczyk

IT/OT Engineer Security Expert

Anzena Bezpieczeństwo IT/OT

Marcin Białkowski

Starszy Inżynier ds. Bezpieczeństwa

SEVENET

Tomasz Bujała

Cyber Security Manager

Fortum

Tomasz Bukowski

Brave Warrior

Dragon Sector

Cezar Cichocki

Szef Centrum Kompetencyjnego

OpenBIZ

Płk rez. prof. Piotr Dela

Profesor Uniwersytetu Kaliskiego im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego

Główny specjalista Morskiego Centrum Cyberbezpieczeństwa

Radosław Garbaciak

IT Security Specialist

CLICO

Agnieszka Gawęcka-Kopytko

Kierownik Zespołu Zarządzania Operacyjnego i Ciągłości Działania w Obszarze Zarządzania Ciągłością Działania, IT i OT

Grupa Tauron

Patryk Gęborys

Partner, Cyber Security

EY

Marco Genovese

Industrial Cybersecurity Specialist

Stormshield

Jakub Goral

Architekt Bezpieczeństwa

EMCA

Maciej Gospodarek

Systems Engineer

Fortinet

Waldemar Graniszewski

Adiunkt, Politechnika Warszawska

ISSA Polska

Daniel Grudzień

Kierownik Działu Bezpieczeństwa Informacji

Adamed Pharma

Michael Issan

Sales Associate – Eastern Europe

Waterfall Security Solutions

Seweryn Jodłowski

Sales Engineer

SentinelOne

Rafał Kaja

Engineering Consultant, OT/IoT Cybersecurity Hub, Technology Consulting

EY

Grzegorz Kosela

Solutions Architect

Apex.IT

Mariusz Kosiński

Kierownik Biura Cyberbezpieczeństwa IT i OT

Grupa Azoty

Kamil Kowalczuk

OT Security Region Manager

Międzynarodowa firma z branży energetycznej

Wojciech Kroma

CEO

Anzena Bezpieczeństwo IT/OT

Wojciech Kubiak

Ekspert ds. cyberbezpieczeństwa OT

Grzegorz Kuta

Wiceprzewodniczący

ISAC-Kolej

Michał Łęcki

Sales Engineer

Elmark Automatyka

Adam Lisowski

Manager, Cybersecurity, Technology Consulting

EY

Andrzej Maciejak

Ekspert Bezpieczeństwa OT

Orange Polska

Paweł Małecki

Kierownik Działu Standardów i Polityk Cyberbezpieczeństwa

Poczta Polska

Sebastian Mazurczyk

Sales Engineer

TXOne Networks

Anna Miaśkiewicz

OT Security Lead

Apius Technologies

Oleksandr Nosov

Operations Technology Cyber Security Manager

BAT

Krzysztof Piątek

Director of Business Development

Evention

Paweł Pietrzak

Systems Engineer

Palo Alto Networks

Sebastian Pikur

Chief Enterprise Security Architect

PGE Polska Grupa Energetyczna

Jakub Płuska

Information and OT Security Manager

Hempel A/S

Tadeusz Selbirak

Dyrektor Techniczny

Softinet

Marcin Skórka

Menadżer Projektów Cyberbezpieczeństwa i Automatyki oraz Lider Tekniska Cybersecurity Team

Tekniska

Tomasz Sokół

Technical Support Engineer

Elmark Automatyka

Aleksander Surma

IT and Cybersecurity Director

CMC Poland

Tomasz Szałach

Senior Manager, OT Security Governance & Service Management

EY

Marcin Szreter

Architekt Systemów IIoT

Cisco Systems

Krzysztof Szymkowski

IT Security Officer

GASPOL

Piotr Urbańczyk

GRID, C)NFE, C)PTE, GIAC Advisory Board Senior SCADA Security Architect

Tekniska

Janusz Urbanowicz

Kierownik Wydziału CERT Poczta Polska

Poczta Polska

Piotr Welenc

Co-founder

Antifragility Institute

Piotr Wieczorek

IT Biznes Partner

Grupa kapitałowa NEUCA

Rafał Wiszniewski

Ekspert ICT i Cyberbezpieczeństwa

Orange Polska

Magdalena Wrzosek

Manager, OT/IoT Cybersecurity Hub, Technology Consulting

EY

Piotr Zięba

Head of IT/OT Cybersecurity Department

Anzena Bezpieczeństwo IT/OT

Rada Programowa 2024

Małgorzata Bjorum

Członek Zarządu ISACA Warsaw Chapter. Członek Rady Programowej Cyber Women Community

Kierownik Zespołu ds. Cyberbezpieczeństwa, Lotnisko Chopina w Warszawie

Tomasz Bujała

Cyber Security Manager

Fortum

Andrzej Dalasiński

Head of Cyber Security Development, Operations and Automation

Bosch

Przemysław Gamdzyk

CEO & Meeting Designer

CSO Council / Evention

Maciej Gospodarek

Systems Engineer

Fortinet

Wojciech Józefowicz

Dyrektor Departamentu Korporacyjnego Bezpieczeństwa ICT

Grupa AZOTY

Kamil Kowalczuk

OT Security Region Manager

Ørsted

Wojciech Kroma

CEO

Anzena Bezpieczeństwo IT/OT

Wojciech Kubiak

Ekspert ds. cyberbezpieczeństwa OT

Grzegorz Kuta

Wiceprzewodniczący

ISAC-Kolej

Leszek Mróz

Partner, OT/IoT Cybersecurity Hub, Technology Consulting

EY

Piotr Ozga

Kierownik Wydziału Bezpieczeństwa IT/OT

PGNiG Termika

Krzysztof Piątek

Director of Business Development

Evention

Janusz Piecuch

Tribe Technical Lead, Security Tribe

T-Mobile Polska

Jakub Płuska

Information and OT Security Manager

Hempel A/S

Paweł Śmigielski

Country Manager Poland

Stormshield

Aleksander Surma

IT and Cybersecurity Director

CMC Poland

Krzysztof Szymkowski

IT Security Officer

GASPOL

Marek Wach

Dyrektor ds. cyberbezpieczeństwa

Poczta Polska

Filip Walicki

Dyrektor Programowy

Evention

Piotr Wojciechowski

Kierownik zespołu OT

TAURON Polska Energia

Jacek Zieliński

Dyrektor wykonawczy ds. cyberbezpieczeństwa

Polska Spółka Gazownictwa

InfraSEC Forum

www.infrasecforum.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.